O mnie

Mam na imię Julia. Moją pasją jest fotografowanie. W wolnym czasie jeżdżę po lasach rowerem, marzę o motorze, a najlepiej dwóch ♡ Wraz z najlepszą przyjaciółką przemierzamy drogi w naszym mieście na deskach. Uwielbiam czytać książki,  ale nie mam ulubionego autora ani rodzaju. Jestem zawziętym Echelonem, ale jestem również otwarta na nowe gatunki muzyki, nie ograniczam się tylko do 30 seconds to mars. Zazwyczaj oglądam horrory, ale inne filmy również. Na YT oglądam wiele osób m.in. ReZiego,  Banshee,  Wielmożnego Igora, Multiego itd. W przyszłości mam zamiar studiować na filologię Angielską.

 

Decyzja o założeniu bloga wyszła spontanicznie.  W pewnej chwili stwierdziłam – Co mi szkodzi?! Dzięki mojej koleżance po długich namysłach w końcu wpadłam na nazwę bloga. Szczerze mówiąc nie jestem pewna czy to w ogóle wypali, ale nic nie stracę jeśli spróbuję. Liczę na wsparcie moich przyjaciół i osób które będą czytać moje wypociny.

Mam nadzieję, że będzie wam się tutaj podobać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>